Zapisz się

Informuj mnie o innych wydarzeniach

17
maja
2017
SDGs w praktyce. Inspiracje dla biznesu
Konferencja
Warszawa, Warsaw Spire, pl. Europejski 1

Zapraszamy na konferencję inaugurującą Kampanię 17/17. Jest ona kolejnym przedsięwzięciem realizowanym w ramach programu SDGs W PRAKTYCE, którego pierwszym etapem były warsztaty branżowe i PRZEWODNIK DLA FIRM.

Podczas konferencji:

  • pokażemy ciekawe przykłady innowacyjnych projektów biznesowych realizujących poszczególne Cele Zrównoważonego Rozwoju ogłoszone przez ONZ (SDGs),
  • przyjrzymy się różnym modelom partnerstwa,
  • przedyskutujemy szanse i wyzwania dla firm w Polsce wynikające z implementacji Agendy 2030.

 

Celem Kampanii 17/17 jest zachęcenie i wsparcie firm w przełożeniu Celów Zrównoważonego Rozwoju na strategie biznesowe i polityki CSR. Chcemy pokazać jak biznes może efektywnie włączyć się w realizację Agendy 2030 i wykorzystać płynące z niej szanse na rozwój. Kampania potrwa 17 tygodni, a każdy tydzień będzie poświęcony innemu Celowi.

Kampania 17/17 powstała z inicjatywy firmy doradczej CSR Consulting i jest realizowana w partnerstwie z Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Global Compact Network Poland.

Honorowy patronat nad Kampanią objęło Ministerstwo Rozwoju.

TERMIN:   17 maja 2017 r.
MIEJSCE: Warsaw Spire, The Heart Warsaw, 38 piętro pl. Europejski 1

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli firm, organizacji pozarządowych, nauczycieli akademickich, administracji rządowej i samorządowej. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga zgłoszenia i mailowego potwierdzenia przez organizatora.

AGENDA (PDF)

Zobacz RELACJĘ Z KONFERENCJI.

 

OSOBA DO KONTAKTU:
Krzysztof Greszta
krzysztof.greszta@csr-consulting.pl
Tel. 509 492 628