Zapisz się

Informuj mnie o innych wydarzeniach

23
listopada
2016
W kierunku gospodarki obiegu zamkniętego
Konferencja
Warszawa

Konferencja organizowana przez koalicję rECOnomy, której CSR Consulting jest współzałożycielem.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostały doświadczenia innych krajów europejskich z obszaru rozwoju i wdrażania praktycznych modeli biznesowych. Odbyła się także prezentacja pierwszej na świecie mapy drogowej dla rozwoju gospodarki obiegu zamkniętego przygotowanej przez Fiński Fundusz Innowacyjny we współpracy z fińskim Ministerstwem Środowiska, Ministerstwem Gospodarki, Ministerstwem Rolnictwa i biznesem. Wspólnie z przedstawicielami administracji rządowej, biznesem i organizacjami pozarządowymi dyskutowano, czy podobne rozwiązania można wprowadzić w naszym kraju.

Małgorzata Greszta, Partner Zarządzający CSR Consulting poprowadziła sesję B2B EDUCATION. WIZJA RESOLVE, podczas której zaprezentowała 6 kluczowych podejść do gospodarki obiegu zamkniętego.

W czasie konferencji odbyły się również kreatywne warsztaty z twórczego upcyclingu prowadzone przez projektantów z platformy Dekoeko.com. Można też było zobaczyć, jakie interesujące przedmioty codziennego użytku tworzą polscy artyści z surowców wtórnych.

ZOBACZ PROGRAM KONFERENCJI (PDF)